Ploegen Deelnemers
Selecteer hieronder een naam van een deelnemer om zijn of haar ploeg te bekijken.
Wanneer je alleen een naam van een renner selecteert kan je zien welke deelnemer(s) deze renner heeft gekozen! (Note: Voor de volledigheid ook even controleren bij de reserves!!)
KeuzeRenners
Naam Deelnemer | Naam Renner |
---|---|
Rene van Eijk | VAN AERT Wout |
Rene van Eijk | PHILIPSEN Jasper |
Rene van Eijk | JAKOBSEN Fabio |
Rene van Eijk | VAN DER POEL Mathieu |
Rene van Eijk | GIRMAY Biniam |
Rene van Eijk | PEDERSEN Mads |
Rene van Eijk | MEEUS Jordi |
Rene van Eijk | VINGEGAARD Jonas |
Rene van Eijk | POGACAR Tadej |
Rene van Eijk | SKJELMOSE Mattias |
Rene van Eijk | CARAPAZ Richard |
Rene van Eijk | GAUDU David |
Rene van Eijk | HINDLEY Jai |
Rene van Eijk | GROENEWEGEN Dylan |
Rene van Eijk | GUERREIRO Ruben |
Rene van Eijk | STRONG Corbin |
Rene van Eijk | OCONNOR Ben |
Rene van Eijk | LANDA Mikel |
Rene van Eijk | CICCONE Giulio |
Rene van Eijk | MAS Enric |
Jos Westhof | VINGEGAARD Jonas |
Jos Westhof | VAN AERT Wout |
Jos Westhof | POGACAR Tadej |
Jos Westhof | PIDCOCK Thomas |
Jos Westhof | HINDLEY Jai |
Jos Westhof | OCONNOR Ben |
Jos Westhof | PHILIPSEN Jasper |
Jos Westhof | YATES Simon |
Jos Westhof | EWAN Caleb |
Jos Westhof | CAVENDISH Mark |
Jos Westhof | CICCONE Giulio |
Jos Westhof | MARTIN Guillaume |
Jos Westhof | SKJELMOSE Mattias |
Jos Westhof | BOASSON HAGEN Edvald |
Jos Westhof | VAN DER POEL Mathieu |
Jos Westhof | BERNAL Egan |
Jos Westhof | POWLESS Neilson |
Jos Westhof | PEDERSEN Mads |
Jos Westhof | KRISTOFF Alexander |
Jos Westhof | BARDET Romain |
Edmund Hoorneman | PHILIPSEN Jasper |
Edmund Hoorneman | GROENEWEGEN Dylan |
Edmund Hoorneman | JAKOBSEN Fabio |
Edmund Hoorneman | PEDERSEN Mads |
Edmund Hoorneman | GIRMAY Biniam |
Edmund Hoorneman | EWAN Caleb |
Edmund Hoorneman | VAN AERT Wout |
Edmund Hoorneman | VAN DER POEL Mathieu |
Edmund Hoorneman | ALAPHILIPPE Julian |
Edmund Hoorneman | PIDCOCK Thomas |
Edmund Hoorneman | CAVENDISH Mark |
Edmund Hoorneman | SKJELMOSE Mattias |
Edmund Hoorneman | MAS Enric |
Edmund Hoorneman | YATES Adam |
Edmund Hoorneman | OCONNOR Ben |
Edmund Hoorneman | GAUDU David |
Edmund Hoorneman | CARAPAZ Richard |
Edmund Hoorneman | HINDLEY Jai |
Edmund Hoorneman | VINGEGAARD Jonas |
Edmund Hoorneman | POGACAR Tadej |
Ruud Jansen | VAN DER POEL Mathieu |
Ruud Jansen | OCONNOR Ben |
Ruud Jansen | PHILIPSEN Jasper |
Ruud Jansen | CAVENDISH Mark |
Ruud Jansen | LANDA Mikel |
Ruud Jansen | HINDLEY Jai |
Ruud Jansen | CARAPAZ Richard |
Ruud Jansen | GAUDU David |
Ruud Jansen | PIDCOCK Thomas |
Ruud Jansen | GIRMAY Biniam |
Ruud Jansen | GROENEWEGEN Dylan |
Ruud Jansen | VAN AERT Wout |
Ruud Jansen | VINGEGAARD Jonas |
Ruud Jansen | SKJELMOSE Mattias |
Ruud Jansen | JAKOBSEN Fabio |
Ruud Jansen | ALAPHILIPPE Julian |
Ruud Jansen | SAGAN Peter |
Ruud Jansen | POGACAR Tadej |
Ruud Jansen | PEDERSEN Mads |
Ruud Jansen | CICCONE Giulio |
Willy Willems jr | PHILIPSEN Jasper |
Willy Willems jr | JAKOBSEN Fabio |
Willy Willems jr | GROENEWEGEN Dylan |
Willy Willems jr | PEDERSEN Mads |
Willy Willems jr | GIRMAY Biniam |
Willy Willems jr | CARAPAZ Richard |
Willy Willems jr | GAUDU David |
Willy Willems jr | MAS Enric |
Willy Willems jr | YATES Simon |
Willy Willems jr | BARDET Romain |
Willy Willems jr | SKJELMOSE Mattias |
Willy Willems jr | VINGEGAARD Jonas |
Willy Willems jr | POGACAR Tadej |
Willy Willems jr | ALAPHILIPPE Julian |
Willy Willems jr | HINDLEY Jai |
Willy Willems jr | MARTINEZ Daniel Felipe |
Willy Willems jr | LANDA Mikel |
Willy Willems jr | VAN AERT Wout |
Willy Willems jr | VAN DER POEL Mathieu |
Willy Willems jr | CAVENDISH Mark |
Ron vd Spreng | VINGEGAARD Jonas |
Ron vd Spreng | POGACAR Tadej |
Ron vd Spreng | HINDLEY Jai |
Ron vd Spreng | OCONNOR Ben |
Ron vd Spreng | CARAPAZ Richard |
Ron vd Spreng | BARDET Romain |
Ron vd Spreng | YATES Adam |
Ron vd Spreng | VAN AERT Wout |
Ron vd Spreng | VAN DER POEL Mathieu |
Ron vd Spreng | ALAPHILIPPE Julian |
Ron vd Spreng | POWLESS Neilson |
Ron vd Spreng | PHILIPSEN Jasper |
Ron vd Spreng | JAKOBSEN Fabio |
Ron vd Spreng | GROENEWEGEN Dylan |
Ron vd Spreng | COQUARD Bryan |
Ron vd Spreng | MEEUS Jordi |
Ron vd Spreng | GIRMAY Biniam |
Ron vd Spreng | BAUHAUS Phil |
Ron vd Spreng | EWAN Caleb |
Ron vd Spreng | CAVENDISH Mark |
Ramon Wolters | VINGEGAARD Jonas |
Ramon Wolters | POGACAR Tadej |
Ramon Wolters | OCONNOR Ben |
Ramon Wolters | VAN AERT Wout |
Ramon Wolters | LAPORTE Christophe |
Ramon Wolters | ALAPHILIPPE Julian |
Ramon Wolters | VAN DER POEL Mathieu |
Ramon Wolters | PHILIPSEN Jasper |
Ramon Wolters | JAKOBSEN Fabio |
Ramon Wolters | SKJELMOSE Mattias |
Ramon Wolters | BILBAO Pello |
Ramon Wolters | CAVENDISH Mark |
Ramon Wolters | EWAN Caleb |
Ramon Wolters | HINDLEY Jai |
Ramon Wolters | HAIG Jack |
Ramon Wolters | CICCONE Giulio |
Ramon Wolters | CORT Magnus |
Ramon Wolters | GROENEWEGEN Dylan |
Ramon Wolters | GIRMAY Biniam |
Ramon Wolters | MAS Enric |
Gerrit Kramer | VINGEGAARD Jonas |
Gerrit Kramer | VAN AERT Wout |
Gerrit Kramer | POGACAR Tadej |
Gerrit Kramer | GAUDU David |
Gerrit Kramer | PIDCOCK Thomas |
Gerrit Kramer | ALAPHILIPPE Julian |
Gerrit Kramer | JAKOBSEN Fabio |
Gerrit Kramer | CARAPAZ Richard |
Gerrit Kramer | HINDLEY Jai |
Gerrit Kramer | PEDERSEN Mads |
Gerrit Kramer | OCONNOR Ben |
Gerrit Kramer | VAN DER POEL Mathieu |
Gerrit Kramer | PHILIPSEN Jasper |
Gerrit Kramer | GIRMAY Biniam |
Gerrit Kramer | MARTINEZ Daniel Felipe |
Gerrit Kramer | BARDET Romain |
Gerrit Kramer | YATES Simon |
Gerrit Kramer | GROENEWEGEN Dylan |
Gerrit Kramer | MAS Enric |
Gerrit Kramer | SKJELMOSE Mattias |
Jeffrey vd Hoeven | POGACAR Tadej |
Jeffrey vd Hoeven | VINGEGAARD Jonas |
Jeffrey vd Hoeven | OCONNOR Ben |
Jeffrey vd Hoeven | HINDLEY Jai |
Jeffrey vd Hoeven | GAUDU David |
Jeffrey vd Hoeven | PIDCOCK Thomas |
Jeffrey vd Hoeven | GIRMAY Biniam |
Jeffrey vd Hoeven | ALAPHILIPPE Julian |
Jeffrey vd Hoeven | JAKOBSEN Fabio |
Jeffrey vd Hoeven | GROENEWEGEN Dylan |
Jeffrey vd Hoeven | CICCONE Giulio |
Jeffrey vd Hoeven | SKJELMOSE Mattias |
Jeffrey vd Hoeven | COQUARD Bryan |
Jeffrey vd Hoeven | VAN AERT Wout |
Jeffrey vd Hoeven | VAN DER POEL Mathieu |
Jeffrey vd Hoeven | PHILIPSEN Jasper |
Jeffrey vd Hoeven | MEEUS Jordi |
Jeffrey vd Hoeven | PEDERSEN Mads |
Jeffrey vd Hoeven | LANDA Mikel |
Jeffrey vd Hoeven | BARDET Romain |
Johan Rietman | OCONNOR Ben |
Johan Rietman | CICCONE Giulio |
Johan Rietman | HINDLEY Jai |
Johan Rietman | YATES Simon |
Johan Rietman | VINGEGAARD Jonas |
Johan Rietman | POGACAR Tadej |
Johan Rietman | BARDET Romain |
Johan Rietman | SKJELMOSE Mattias |
Johan Rietman | BILBAO Pello |
Johan Rietman | PIDCOCK Thomas |
Johan Rietman | ALAPHILIPPE Julian |
Johan Rietman | VAN GILS Maxim |
Johan Rietman | VAN DER POEL Mathieu |
Johan Rietman | VAN AERT Wout |
Johan Rietman | PHILIPSEN Jasper |
Johan Rietman | JAKOBSEN Fabio |
Johan Rietman | PEDERSEN Mads |
Johan Rietman | GIRMAY Biniam |
Johan Rietman | GROENEWEGEN Dylan |
Johan Rietman | STRONG Corbin |
John Posthuma | VINGEGAARD Jonas |
John Posthuma | POGACAR Tadej |
John Posthuma | LANDA Mikel |
John Posthuma | GAUDU David |
John Posthuma | HINDLEY Jai |
John Posthuma | CARAPAZ Richard |
John Posthuma | YATES Simon |
John Posthuma | MARTINEZ Daniel Felipe |
John Posthuma | VAN AERT Wout |
John Posthuma | VAN DER POEL Mathieu |
John Posthuma | JAKOBSEN Fabio |
John Posthuma | GIRMAY Biniam |
John Posthuma | GROENEWEGEN Dylan |
John Posthuma | EWAN Caleb |
John Posthuma | PHILIPSEN Jasper |
John Posthuma | PEDERSEN Mads |
John Posthuma | VAN POPPEL Danny |
John Posthuma | LAPORTE Christophe |
John Posthuma | ALAPHILIPPE Julian |
John Posthuma | CICCONE Giulio |
Harold Gierman | POGACAR Tadej |
Harold Gierman | VINGEGAARD Jonas |
Harold Gierman | LANDA Mikel |
Harold Gierman | OCONNOR Ben |
Harold Gierman | RODRIGUEZ Carlos |
Harold Gierman | YATES Simon |
Harold Gierman | GAUDU David |
Harold Gierman | SKJELMOSE Mattias |
Harold Gierman | MEEUS Jordi |
Harold Gierman | BAUHAUS Phil |
Harold Gierman | PHILIPSEN Jasper |
Harold Gierman | VAN AERT Wout |
Harold Gierman | VAN DER POEL Mathieu |
Harold Gierman | JAKOBSEN Fabio |
Harold Gierman | GROENEWEGEN Dylan |
Harold Gierman | PEDERSEN Mads |
Harold Gierman | ALAPHILIPPE Julian |
Harold Gierman | EWAN Caleb |
Harold Gierman | GIRMAY Biniam |
Harold Gierman | PIDCOCK Thomas |
Rinke Curre | PHILIPSEN Jasper |
Rinke Curre | VAN AERT Wout |
Rinke Curre | PEDERSEN Mads |
Rinke Curre | GIRMAY Biniam |
Rinke Curre | JAKOBSEN Fabio |
Rinke Curre | GROENEWEGEN Dylan |
Rinke Curre | ALAPHILIPPE Julian |
Rinke Curre | LAPORTE Christophe |
Rinke Curre | VAN DER POEL Mathieu |
Rinke Curre | POGACAR Tadej |
Rinke Curre | VINGEGAARD Jonas |
Rinke Curre | CARAPAZ Richard |
Rinke Curre | GAUDU David |
Rinke Curre | HINDLEY Jai |
Rinke Curre | OCONNOR Ben |
Rinke Curre | MAS Enric |
Rinke Curre | LANDA Mikel |
Rinke Curre | YATES Adam |
Rinke Curre | BILBAO Pello |
Rinke Curre | CICCONE Giulio |
Mark Pieper | VINGEGAARD Jonas |
Mark Pieper | VAN AERT Wout |
Mark Pieper | POGACAR Tadej |
Mark Pieper | GAUDU David |
Mark Pieper | HINDLEY Jai |
Mark Pieper | OCONNOR Ben |
Mark Pieper | BARDET Romain |
Mark Pieper | LANDA Mikel |
Mark Pieper | ALAPHILIPPE Julian |
Mark Pieper | CARAPAZ Richard |
Mark Pieper | YATES Simon |
Mark Pieper | SKJELMOSE Mattias |
Mark Pieper | CICCONE Giulio |
Mark Pieper | PIDCOCK Thomas |
Mark Pieper | GROENEWEGEN Dylan |
Mark Pieper | GIRMAY Biniam |
Mark Pieper | PHILIPSEN Jasper |
Mark Pieper | VAN DER POEL Mathieu |
Mark Pieper | PEDERSEN Mads |
Mark Pieper | JAKOBSEN Fabio |
Johnny Pieper | VINGEGAARD Jonas |
Johnny Pieper | POGACAR Tadej |
Johnny Pieper | VAN DER POEL Mathieu |
Johnny Pieper | VAN AERT Wout |
Johnny Pieper | ALAPHILIPPE Julian |
Johnny Pieper | SKJELMOSE Mattias |
Johnny Pieper | LUTSENKO Alexey |
Johnny Pieper | PIDCOCK Thomas |
Johnny Pieper | JORGENSON Matteo |
Johnny Pieper | PEDERSEN Mads |
Johnny Pieper | LAPORTE Christophe |
Johnny Pieper | PHILIPSEN Jasper |
Johnny Pieper | JAKOBSEN Fabio |
Johnny Pieper | GAUDU David |
Johnny Pieper | HINDLEY Jai |
Johnny Pieper | OCONNOR Ben |
Johnny Pieper | GROENEWEGEN Dylan |
Johnny Pieper | STUYVEN Jasper |
Johnny Pieper | BILBAO Pello |
Johnny Pieper | IZAGIRRE Ion |
Alex Welgraven | GAUDU David |
Alex Welgraven | PIDCOCK Thomas |
Alex Welgraven | CARAPAZ Richard |
Alex Welgraven | LANDA Mikel |
Alex Welgraven | HINDLEY Jai |
Alex Welgraven | SKJELMOSE Mattias |
Alex Welgraven | PEDERSEN Mads |
Alex Welgraven | POGACAR Tadej |
Alex Welgraven | VINGEGAARD Jonas |
Alex Welgraven | VAN AERT Wout |
Alex Welgraven | OCONNOR Ben |
Alex Welgraven | PHILIPSEN Jasper |
Alex Welgraven | VAN DER POEL Mathieu |
Alex Welgraven | MEINTJES Louis |
Alex Welgraven | BARDET Romain |
Alex Welgraven | LUTSENKO Alexey |
Alex Welgraven | BILBAO Pello |
Alex Welgraven | KUSS Sepp |
Alex Welgraven | MAS Enric |
Alex Welgraven | ALAPHILIPPE Julian |
Harry Rietman | VAN AERT Wout |
Harry Rietman | PHILIPSEN Jasper |
Harry Rietman | PEDERSEN Mads |
Harry Rietman | VAN DER POEL Mathieu |
Harry Rietman | JAKOBSEN Fabio |
Harry Rietman | GROENEWEGEN Dylan |
Harry Rietman | LAPORTE Christophe |
Harry Rietman | CAVENDISH Mark |
Harry Rietman | GIRMAY Biniam |
Harry Rietman | POGACAR Tadej |
Harry Rietman | VINGEGAARD Jonas |
Harry Rietman | ALAPHILIPPE Julian |
Harry Rietman | OCONNOR Ben |
Harry Rietman | SKJELMOSE Mattias |
Harry Rietman | BILBAO Pello |
Harry Rietman | CARAPAZ Richard |
Harry Rietman | HINDLEY Jai |
Harry Rietman | TEUNS Dylan |
Harry Rietman | CICCONE Giulio |
Harry Rietman | GAUDU David |
Cor Jansen | VINGEGAARD Jonas |
Cor Jansen | VAN AERT Wout |
Cor Jansen | POGACAR Tadej |
Cor Jansen | YATES Adam |
Cor Jansen | VAN DER POEL Mathieu |
Cor Jansen | PHILIPSEN Jasper |
Cor Jansen | PEDERSEN Mads |
Cor Jansen | JAKOBSEN Fabio |
Cor Jansen | GROENEWEGEN Dylan |
Cor Jansen | MEEUS Jordi |
Cor Jansen | WELSFORD Sam |
Cor Jansen | BARDET Romain |
Cor Jansen | MAS Enric |
Cor Jansen | GAUDU David |
Cor Jansen | HINDLEY Jai |
Cor Jansen | GIRMAY Biniam |
Cor Jansen | CARAPAZ Richard |
Cor Jansen | PIDCOCK Thomas |
Cor Jansen | ALAPHILIPPE Julian |
Cor Jansen | WRIGHT Fred |
Harry Pols | VINGEGAARD Jonas |
Harry Pols | POGACAR Tadej |
Harry Pols | VAN DER POEL Mathieu |
Harry Pols | VAN AERT Wout |
Harry Pols | PEDERSEN Mads |
Harry Pols | JAKOBSEN Fabio |
Harry Pols | GROENEWEGEN Dylan |
Harry Pols | PHILIPSEN Jasper |
Harry Pols | ALAPHILIPPE Julian |
Harry Pols | GIRMAY Biniam |
Harry Pols | LANDA Mikel |
Harry Pols | OCONNOR Ben |
Harry Pols | HINDLEY Jai |
Harry Pols | PIDCOCK Thomas |
Harry Pols | SKJELMOSE Mattias |
Harry Pols | JOHANNESSEN Tobias |
Harry Pols | BILBAO Pello |
Harry Pols | CICCONE Giulio |
Harry Pols | COQUARD Bryan |
Harry Pols | YATES Simon |
Jasper Willems | POGACAR Tadej |
Jasper Willems | MAS Enric |
Jasper Willems | VINGEGAARD Jonas |
Jasper Willems | SKJELMOSE Mattias |
Jasper Willems | HINDLEY Jai |
Jasper Willems | RODRIGUEZ Carlos |
Jasper Willems | CICCONE Giulio |
Jasper Willems | PHILIPSEN Jasper |
Jasper Willems | VAN AERT Wout |
Jasper Willems | JAKOBSEN Fabio |
Jasper Willems | GIRMAY Biniam |
Jasper Willems | PEDERSEN Mads |
Jasper Willems | GALL Felix |
Jasper Willems | OCONNOR Ben |
Jasper Willems | GAUDU David |
Jasper Willems | BARDET Romain |
Jasper Willems | CARAPAZ Richard |
Jasper Willems | YATES Adam |
Jasper Willems | MARTINEZ Daniel Felipe |
Jasper Willems | PIDCOCK Thomas |
Sven van Asselt | SAGAN Peter |
Sven van Asselt | LAPORTE Christophe |
Sven van Asselt | SKJELMOSE Mattias |
Sven van Asselt | GAUDU David |
Sven van Asselt | CICCONE Giulio |
Sven van Asselt | VAN DER POEL Mathieu |
Sven van Asselt | VINGEGAARD Jonas |
Sven van Asselt | CAVENDISH Mark |
Sven van Asselt | PIDCOCK Thomas |
Sven van Asselt | OCONNOR Ben |
Sven van Asselt | MAS Enric |
Sven van Asselt | VAN AERT Wout |
Sven van Asselt | HINDLEY Jai |
Sven van Asselt | EWAN Caleb |
Sven van Asselt | POGACAR Tadej |
Sven van Asselt | PHILIPSEN Jasper |
Sven van Asselt | CARAPAZ Richard |
Sven van Asselt | JAKOBSEN Fabio |
Sven van Asselt | ALAPHILIPPE Julian |
Sven van Asselt | PEDERSEN Mads |
Leon Teering | PHILIPSEN Jasper |
Leon Teering | BILBAO Pello |
Leon Teering | VAN DER POEL Mathieu |
Leon Teering | HINDLEY Jai |
Leon Teering | GAUDU David |
Leon Teering | COQUARD Bryan |
Leon Teering | CORT Magnus |
Leon Teering | CARAPAZ Richard |
Leon Teering | PIDCOCK Thomas |
Leon Teering | GIRMAY Biniam |
Leon Teering | VINGEGAARD Jonas |
Leon Teering | VAN AERT Wout |
Leon Teering | JAKOBSEN Fabio |
Leon Teering | ALAPHILIPPE Julian |
Leon Teering | BARDET Romain |
Leon Teering | SKJELMOSE Mattias |
Leon Teering | PEDERSEN Mads |
Leon Teering | POGACAR Tadej |
Leon Teering | GROENEWEGEN Dylan |
Leon Teering | KELDERMAN Wilco |
Gertjan van Tent Beeking | VINGEGAARD Jonas |
Gertjan van Tent Beeking | POGACAR Tadej |
Gertjan van Tent Beeking | BILBAO Pello |
Gertjan van Tent Beeking | HINDLEY Jai |
Gertjan van Tent Beeking | OCONNOR Ben |
Gertjan van Tent Beeking | BARDET Romain |
Gertjan van Tent Beeking | SKJELMOSE Mattias |
Gertjan van Tent Beeking | CICCONE Giulio |
Gertjan van Tent Beeking | GAUDU David |
Gertjan van Tent Beeking | GALL Felix |
Gertjan van Tent Beeking | MAS Enric |
Gertjan van Tent Beeking | MARTIN Guillaume |
Gertjan van Tent Beeking | VAN DER POEL Mathieu |
Gertjan van Tent Beeking | ALAPHILIPPE Julian |
Gertjan van Tent Beeking | VAN AERT Wout |
Gertjan van Tent Beeking | GIRMAY Biniam |
Gertjan van Tent Beeking | MEEUS Jordi |
Gertjan van Tent Beeking | PHILIPSEN Jasper |
Gertjan van Tent Beeking | CAVENDISH Mark |
Gertjan van Tent Beeking | JAKOBSEN Fabio |
Gerrit Kooiman | VINGEGAARD Jonas |
Gerrit Kooiman | VAN AERT Wout |
Gerrit Kooiman | POGACAR Tadej |
Gerrit Kooiman | CARAPAZ Richard |
Gerrit Kooiman | ALAPHILIPPE Julian |
Gerrit Kooiman | JAKOBSEN Fabio |
Gerrit Kooiman | HINDLEY Jai |
Gerrit Kooiman | PEDERSEN Mads |
Gerrit Kooiman | STUYVEN Jasper |
Gerrit Kooiman | OCONNOR Ben |
Gerrit Kooiman | VAN DER POEL Mathieu |
Gerrit Kooiman | PHILIPSEN Jasper |
Gerrit Kooiman | GIRMAY Biniam |
Gerrit Kooiman | GALL Felix |
Gerrit Kooiman | BARDET Romain |
Gerrit Kooiman | YATES Simon |
Gerrit Kooiman | GROENEWEGEN Dylan |
Gerrit Kooiman | EWAN Caleb |
Gerrit Kooiman | CAVENDISH Mark |
Gerrit Kooiman | SKJELMOSE Mattias |
Jan-Roelof Elzenga | POGACAR Tadej |
Jan-Roelof Elzenga | VINGEGAARD Jonas |
Jan-Roelof Elzenga | SKJELMOSE Mattias |
Jan-Roelof Elzenga | GAUDU David |
Jan-Roelof Elzenga | CARAPAZ Richard |
Jan-Roelof Elzenga | OCONNOR Ben |
Jan-Roelof Elzenga | BILBAO Pello |
Jan-Roelof Elzenga | HINDLEY Jai |
Jan-Roelof Elzenga | YATES Adam |
Jan-Roelof Elzenga | LANDA Mikel |
Jan-Roelof Elzenga | JAKOBSEN Fabio |
Jan-Roelof Elzenga | ALAPHILIPPE Julian |
Jan-Roelof Elzenga | PIDCOCK Thomas |
Jan-Roelof Elzenga | VAN AERT Wout |
Jan-Roelof Elzenga | VAN DER POEL Mathieu |
Jan-Roelof Elzenga | GIRMAY Biniam |
Jan-Roelof Elzenga | EWAN Caleb |
Jan-Roelof Elzenga | GROENEWEGEN Dylan |
Jan-Roelof Elzenga | PEDERSEN Mads |
Jan-Roelof Elzenga | PHILIPSEN Jasper |
Jeroen Curre | VINGEGAARD Jonas |
Jeroen Curre | POGACAR Tadej |
Jeroen Curre | CARAPAZ Richard |
Jeroen Curre | MAS Enric |
Jeroen Curre | GAUDU David |
Jeroen Curre | YATES Simon |
Jeroen Curre | BILBAO Pello |
Jeroen Curre | BARDET Romain |
Jeroen Curre | VAN AERT Wout |
Jeroen Curre | VAN DER POEL Mathieu |
Jeroen Curre | CAVENDISH Mark |
Jeroen Curre | GROENEWEGEN Dylan |
Jeroen Curre | PHILIPSEN Jasper |
Jeroen Curre | PEDERSEN Mads |
Jeroen Curre | SKJELMOSE Mattias |
Jeroen Curre | PIDCOCK Thomas |
Jeroen Curre | HINDLEY Jai |
Jeroen Curre | JAKOBSEN Fabio |
Jeroen Curre | GIRMAY Biniam |
Jeroen Curre | OCONNOR Ben |
Raimond Vesterink | VAN DER POEL Mathieu |
Raimond Vesterink | VAN AERT Wout |
Raimond Vesterink | PIDCOCK Thomas |
Raimond Vesterink | POGACAR Tadej |
Raimond Vesterink | VINGEGAARD Jonas |
Raimond Vesterink | SKJELMOSE Mattias |
Raimond Vesterink | HINDLEY Jai |
Raimond Vesterink | MAS Enric |
Raimond Vesterink | PHILIPSEN Jasper |
Raimond Vesterink | CARAPAZ Richard |
Raimond Vesterink | GAUDU David |
Raimond Vesterink | OCONNOR Ben |
Raimond Vesterink | JAKOBSEN Fabio |
Raimond Vesterink | GROENEWEGEN Dylan |
Raimond Vesterink | KELDERMAN Wilco |
Raimond Vesterink | CICCONE Giulio |
Raimond Vesterink | GESCHKE Simon |
Raimond Vesterink | PINOT Thibaut |
Raimond Vesterink | PEDERSEN Mads |
Raimond Vesterink | GALL Felix |
Harold Wolters | POGACAR Tadej |
Harold Wolters | GUERREIRO Ruben |
Harold Wolters | VINGEGAARD Jonas |
Harold Wolters | KUSS Sepp |
Harold Wolters | VAN AERT Wout |
Harold Wolters | HINDLEY Jai |
Harold Wolters | GAUDU David |
Harold Wolters | VAN DER POEL Mathieu |
Harold Wolters | PHILIPSEN Jasper |
Harold Wolters | PEDERSEN Mads |
Harold Wolters | OCONNOR Ben |
Harold Wolters | CICCONE Giulio |
Harold Wolters | SKJELMOSE Mattias |
Harold Wolters | ALAPHILIPPE Julian |
Harold Wolters | GIRMAY Biniam |
Harold Wolters | COQUARD Bryan |
Harold Wolters | CAVENDISH Mark |
Harold Wolters | BARDET Romain |
Harold Wolters | BILBAO Pello |
Harold Wolters | MOHORIC Matej |
Raymond Hueting | POGACAR Tadej |
Raymond Hueting | VINGEGAARD Jonas |
Raymond Hueting | VAN AERT Wout |
Raymond Hueting | VAN DER POEL Mathieu |
Raymond Hueting | JAKOBSEN Fabio |
Raymond Hueting | PHILIPSEN Jasper |
Raymond Hueting | GROENEWEGEN Dylan |
Raymond Hueting | GIRMAY Biniam |
Raymond Hueting | PEDERSEN Mads |
Raymond Hueting | CARAPAZ Richard |
Raymond Hueting | YATES Simon |
Raymond Hueting | CAVENDISH Mark |
Raymond Hueting | LANDA Mikel |
Raymond Hueting | CORT Magnus |
Raymond Hueting | RODRIGUEZ Carlos |
Raymond Hueting | MAS Enric |
Raymond Hueting | EWAN Caleb |
Raymond Hueting | ALAPHILIPPE Julian |
Raymond Hueting | PIDCOCK Thomas |
Raymond Hueting | HINDLEY Jai |
Jelle Welgraven | JAKOBSEN Fabio |
Jelle Welgraven | VAN DER POEL Mathieu |
Jelle Welgraven | VINGEGAARD Jonas |
Jelle Welgraven | VAN AERT Wout |
Jelle Welgraven | HINDLEY Jai |
Jelle Welgraven | POGACAR Tadej |
Jelle Welgraven | GALL Felix |
Jelle Welgraven | ALAPHILIPPE Julian |
Jelle Welgraven | PHILIPSEN Jasper |
Jelle Welgraven | SKJELMOSE Mattias |
Jelle Welgraven | RODRIGUEZ Carlos |
Jelle Welgraven | LANDA Mikel |
Jelle Welgraven | OCONNOR Ben |
Jelle Welgraven | PEDERSEN Mads |
Jelle Welgraven | IZAGIRRE Ion |
Jelle Welgraven | VAN GILS Maxim |
Jelle Welgraven | BARDET Romain |
Jelle Welgraven | STRONG Corbin |
Jelle Welgraven | MAS Enric |
Jelle Welgraven | WOODS Michael |
Andre van Santen | VINGEGAARD Jonas |
Andre van Santen | POGACAR Tadej |
Andre van Santen | CARAPAZ Richard |
Andre van Santen | SKJELMOSE Mattias |
Andre van Santen | HINDLEY Jai |
Andre van Santen | RODRIGUEZ Carlos |
Andre van Santen | VAN AERT Wout |
Andre van Santen | PEDERSEN Mads |
Andre van Santen | PHILIPSEN Jasper |
Andre van Santen | GROENEWEGEN Dylan |
Andre van Santen | JAKOBSEN Fabio |
Andre van Santen | VAN DER POEL Mathieu |
Andre van Santen | PIDCOCK Thomas |
Andre van Santen | CICCONE Giulio |
Andre van Santen | MAS Enric |
Andre van Santen | ALAPHILIPPE Julian |
Andre van Santen | ASGREEN Kasper |
Andre van Santen | KRISTOFF Alexander |
Andre van Santen | BERNAL Egan |
Andre van Santen | GAUDU David |
Alex Leeflang | POGACAR Tadej |
Alex Leeflang | VINGEGAARD Jonas |
Alex Leeflang | BARDET Romain |
Alex Leeflang | HINDLEY Jai |
Alex Leeflang | OCONNOR Ben |
Alex Leeflang | KELDERMAN Wilco |
Alex Leeflang | YATES Simon |
Alex Leeflang | SKJELMOSE Mattias |
Alex Leeflang | CARAPAZ Richard |
Alex Leeflang | VAN AERT Wout |
Alex Leeflang | VAN DER POEL Mathieu |
Alex Leeflang | PHILIPSEN Jasper |
Alex Leeflang | GAUDU David |
Alex Leeflang | MARTINEZ Daniel Felipe |
Alex Leeflang | GROENEWEGEN Dylan |
Alex Leeflang | BILBAO Pello |
Alex Leeflang | PEDERSEN Mads |
Alex Leeflang | MEEUS Jordi |
Alex Leeflang | LAPORTE Christophe |
Alex Leeflang | COQUARD Bryan |
Peutje Bosman | VINGEGAARD Jonas |
Peutje Bosman | VAN AERT Wout |
Peutje Bosman | POGACAR Tadej |
Peutje Bosman | BERNAL Egan |
Peutje Bosman | MARTINEZ Daniel Felipe |
Peutje Bosman | PIDCOCK Thomas |
Peutje Bosman | GAUDU David |
Peutje Bosman | CARAPAZ Richard |
Peutje Bosman | JAKOBSEN Fabio |
Peutje Bosman | HINDLEY Jai |
Peutje Bosman | CICCONE Giulio |
Peutje Bosman | SKJELMOSE Mattias |
Peutje Bosman | OCONNOR Ben |
Peutje Bosman | GALL Felix |
Peutje Bosman | VAN DER POEL Mathieu |
Peutje Bosman | PHILIPSEN Jasper |
Peutje Bosman | MARTIN Guillaume |
Peutje Bosman | COQUARD Bryan |
Peutje Bosman | MAS Enric |
Peutje Bosman | BARDET Romain |
Lex Peters | POGACAR Tadej |
Lex Peters | VINGEGAARD Jonas |
Lex Peters | MAS Enric |
Lex Peters | GAUDU David |
Lex Peters | HINDLEY Jai |
Lex Peters | CARAPAZ Richard |
Lex Peters | VAN AERT Wout |
Lex Peters | BILBAO Pello |
Lex Peters | PHILIPSEN Jasper |
Lex Peters | OCONNOR Ben |
Lex Peters | VAN DER POEL Mathieu |
Lex Peters | PIDCOCK Thomas |
Lex Peters | PEDERSEN Mads |
Lex Peters | LAPORTE Christophe |
Lex Peters | JAKOBSEN Fabio |
Lex Peters | GROENEWEGEN Dylan |
Lex Peters | WRIGHT Fred |
Lex Peters | ALAPHILIPPE Julian |
Lex Peters | EWAN Caleb |
Lex Peters | YATES Adam |
Jan Altena | VINGEGAARD Jonas |
Jan Altena | KELDERMAN Wilco |
Jan Altena | VAN BAARLE Dylan |
Jan Altena | KUSS Sepp |
Jan Altena | LAPORTE Christophe |
Jan Altena | VAN AERT Wout |
Jan Altena | POGACAR Tadej |
Jan Altena | YATES Adam |
Jan Altena | SOLER Marc |
Jan Altena | VAN DER POEL Mathieu |
Jan Altena | GROENEWEGEN Dylan |
Jan Altena | GAUDU David |
Jan Altena | BARDET Romain |
Jan Altena | MEINTJES Louis |
Jan Altena | JAKOBSEN Fabio |
Jan Altena | ALAPHILIPPE Julian |
Jan Altena | HINDLEY Jai |
Jan Altena | LUTSENKO Alexey |
Jan Altena | YATES Simon |
Jan Altena | MAS Enric |
Fred Klopman | POGACAR Tadej |
Fred Klopman | VINGEGAARD Jonas |
Fred Klopman | CICCONE Giulio |
Fred Klopman | PINOT Thibaut |
Fred Klopman | OCONNOR Ben |
Fred Klopman | MARTINEZ Daniel Felipe |
Fred Klopman | VAN DER POEL Mathieu |
Fred Klopman | BARDET Romain |
Fred Klopman | GAUDU David |
Fred Klopman | CARAPAZ Richard |
Fred Klopman | HINDLEY Jai |
Fred Klopman | PHILIPSEN Jasper |
Fred Klopman | JAKOBSEN Fabio |
Fred Klopman | VAN AERT Wout |
Fred Klopman | GROENEWEGEN Dylan |
Fred Klopman | MAS Enric |
Fred Klopman | SKJELMOSE Mattias |
Fred Klopman | PEDERSEN Mads |
Fred Klopman | PIDCOCK Thomas |
Fred Klopman | LANDA Mikel |
Team Baltus | POELS Wout |
Team Baltus | VAN BAARLE Dylan |
Team Baltus | VINGEGAARD Jonas |
Team Baltus | GROENEWEGEN Dylan |
Team Baltus | POGACAR Tadej |
Team Baltus | VAN POPPEL Danny |
Team Baltus | MEINTJES Louis |
Team Baltus | CAVENDISH Mark |
Team Baltus | BOL Cees |
Team Baltus | GIRMAY Biniam |
Team Baltus | JAKOBSEN Fabio |
Team Baltus | VAN DER POEL Mathieu |
Team Baltus | GAUDU David |
Team Baltus | ALAPHILIPPE Julian |
Team Baltus | LAPORTE Christophe |
Team Baltus | VAN AERT Wout |
Team Baltus | PIDCOCK Thomas |
Team Baltus | KELDERMAN Wilco |
Team Baltus | GESCHKE Simon |
Team Baltus | PHILIPSEN Jasper |
Dennes Curre | VAN DER POEL Mathieu |
Dennes Curre | VINGEGAARD Jonas |
Dennes Curre | VAN AERT Wout |
Dennes Curre | POGACAR Tadej |
Dennes Curre | BERNAL Egan |
Dennes Curre | CARAPAZ Richard |
Dennes Curre | HINDLEY Jai |
Dennes Curre | OCONNOR Ben |
Dennes Curre | GAUDU David |
Dennes Curre | MAS Enric |
Dennes Curre | SKJELMOSE Mattias |
Dennes Curre | GROENEWEGEN Dylan |
Dennes Curre | BOL Cees |
Dennes Curre | PHILIPSEN Jasper |
Dennes Curre | PEDERSEN Mads |
Dennes Curre | CAVENDISH Mark |
Dennes Curre | ALAPHILIPPE Julian |
Dennes Curre | LAPORTE Christophe |
Dennes Curre | YATES Simon |
Dennes Curre | LANDA Mikel |
Glenn Kempenk | VINGEGAARD Jonas |
Glenn Kempenk | VAN AERT Wout |
Glenn Kempenk | VAN DER POEL Mathieu |
Glenn Kempenk | POGACAR Tadej |
Glenn Kempenk | PIDCOCK Thomas |
Glenn Kempenk | GAUDU David |
Glenn Kempenk | MAS Enric |
Glenn Kempenk | CARAPAZ Richard |
Glenn Kempenk | HINDLEY Jai |
Glenn Kempenk | PHILIPSEN Jasper |
Glenn Kempenk | JAKOBSEN Fabio |
Glenn Kempenk | COQUARD Bryan |
Glenn Kempenk | GROENEWEGEN Dylan |
Glenn Kempenk | PEDERSEN Mads |
Glenn Kempenk | RODRIGUEZ Carlos |
Glenn Kempenk | MARTINEZ Daniel Felipe |
Glenn Kempenk | OCONNOR Ben |
Glenn Kempenk | ALAPHILIPPE Julian |
Glenn Kempenk | MARTIN Guillaume |
Glenn Kempenk | CICCONE Giulio |
Rob Spies | VINGEGAARD Jonas |
Rob Spies | BENOOT Tiesj |
Rob Spies | POGACAR Tadej |
Rob Spies | GAUDU David |
Rob Spies | JAKOBSEN Fabio |
Rob Spies | SKJELMOSE Mattias |
Rob Spies | OCONNOR Ben |
Rob Spies | VAN DER POEL Mathieu |
Rob Spies | MAS Enric |
Rob Spies | HINDLEY Jai |
Rob Spies | EWAN Caleb |
Rob Spies | PEDERSEN Mads |
Rob Spies | PIDCOCK Thomas |
Rob Spies | RODRIGUEZ Carlos |
Rob Spies | GROENEWEGEN Dylan |
Rob Spies | VAN AERT Wout |
Rob Spies | PHILIPSEN Jasper |
Rob Spies | BARDET Romain |
Rob Spies | ALAPHILIPPE Julian |
Rob Spies | MEINTJES Louis |
Naam Deelnemer | Naam Renner |
KeuzeEindUitslag
Naam Deelnemer | Plaats | Naam Renner |
---|---|---|
Rene van Eijk | 1 | POGACAR Tadej |
Rene van Eijk | 2 | VINGEGAARD Jonas |
Rene van Eijk | 3 | GAUDU David |
Rene van Eijk | 4 | CARAPAZ Richard |
Rene van Eijk | 5 | SKJELMOSE Mattias |
Rene van Eijk | 6 | CICCONE Giulio |
Rene van Eijk | 7 | PHILIPSEN Jasper |
Jos Westhof | 1 | VINGEGAARD Jonas |
Jos Westhof | 2 | HINDLEY Jai |
Jos Westhof | 3 | POGACAR Tadej |
Jos Westhof | 4 | SKJELMOSE Mattias |
Jos Westhof | 5 | OCONNOR Ben |
Jos Westhof | 6 | VINGEGAARD Jonas |
Jos Westhof | 7 | VAN AERT Wout |
Edmund Hoorneman | 1 | VINGEGAARD Jonas |
Edmund Hoorneman | 2 | POGACAR Tadej |
Edmund Hoorneman | 3 | HINDLEY Jai |
Edmund Hoorneman | 4 | CARAPAZ Richard |
Edmund Hoorneman | 5 | OCONNOR Ben |
Edmund Hoorneman | 6 | VINGEGAARD Jonas |
Edmund Hoorneman | 7 | PHILIPSEN Jasper |
Ruud Jansen | 1 | VINGEGAARD Jonas |
Ruud Jansen | 2 | POGACAR Tadej |
Ruud Jansen | 3 | OCONNOR Ben |
Ruud Jansen | 4 | HINDLEY Jai |
Ruud Jansen | 5 | SKJELMOSE Mattias |
Ruud Jansen | 6 | POGACAR Tadej |
Ruud Jansen | 7 | PHILIPSEN Jasper |
Willy Willems jr | 1 | POGACAR Tadej |
Willy Willems jr | 2 | VINGEGAARD Jonas |
Willy Willems jr | 3 | MARTINEZ Daniel Felipe |
Willy Willems jr | 4 | CARAPAZ Richard |
Willy Willems jr | 5 | BARDET Romain |
Willy Willems jr | 6 | LANDA Mikel |
Willy Willems jr | 7 | PEDERSEN Mads |
Ron vd Spreng | 1 | POGACAR Tadej |
Ron vd Spreng | 2 | VINGEGAARD Jonas |
Ron vd Spreng | 3 | HINDLEY Jai |
Ron vd Spreng | 4 | BARDET Romain |
Ron vd Spreng | 5 | CARAPAZ Richard |
Ron vd Spreng | 6 | CICCONE Giulio |
Ron vd Spreng | 7 | VAN AERT Wout |
Ramon Wolters | 1 | VINGEGAARD Jonas |
Ramon Wolters | 2 | POGACAR Tadej |
Ramon Wolters | 3 | OCONNOR Ben |
Ramon Wolters | 4 | MAS Enric |
Ramon Wolters | 5 | GAUDU David |
Ramon Wolters | 6 | POGACAR Tadej |
Ramon Wolters | 7 | PHILIPSEN Jasper |
Gerrit Kramer | 1 | POGACAR Tadej |
Gerrit Kramer | 2 | VINGEGAARD Jonas |
Gerrit Kramer | 3 | HINDLEY Jai |
Gerrit Kramer | 4 | CARAPAZ Richard |
Gerrit Kramer | 5 | MARTINEZ Daniel Felipe |
Gerrit Kramer | 6 | CICCONE Giulio |
Gerrit Kramer | 7 | PHILIPSEN Jasper |
Jeffrey vd Hoeven | 1 | POGACAR Tadej |
Jeffrey vd Hoeven | 2 | VINGEGAARD Jonas |
Jeffrey vd Hoeven | 3 | HINDLEY Jai |
Jeffrey vd Hoeven | 4 | GAUDU David |
Jeffrey vd Hoeven | 5 | SKJELMOSE Mattias |
Jeffrey vd Hoeven | 6 | CICCONE Giulio |
Jeffrey vd Hoeven | 7 | PHILIPSEN Jasper |
Johan Rietman | 1 | VINGEGAARD Jonas |
Johan Rietman | 2 | POGACAR Tadej |
Johan Rietman | 3 | HINDLEY Jai |
Johan Rietman | 4 | LANDA Mikel |
Johan Rietman | 5 | OCONNOR Ben |
Johan Rietman | 6 | VINGEGAARD Jonas |
Johan Rietman | 7 | PHILIPSEN Jasper |
John Posthuma | 1 | VINGEGAARD Jonas |
John Posthuma | 2 | POGACAR Tadej |
John Posthuma | 3 | GAUDU David |
John Posthuma | 4 | LANDA Mikel |
John Posthuma | 5 | YATES Simon |
John Posthuma | 6 | CICCONE Giulio |
John Posthuma | 7 | VAN AERT Wout |
Harold Gierman | 1 | POGACAR Tadej |
Harold Gierman | 2 | VINGEGAARD Jonas |
Harold Gierman | 3 | OCONNOR Ben |
Harold Gierman | 4 | HINDLEY Jai |
Harold Gierman | 5 | MAS Enric |
Harold Gierman | 6 | CICCONE Giulio |
Harold Gierman | 7 | PHILIPSEN Jasper |
Rinke Curre | 1 | POGACAR Tadej |
Rinke Curre | 2 | VINGEGAARD Jonas |
Rinke Curre | 3 | GAUDU David |
Rinke Curre | 4 | HINDLEY Jai |
Rinke Curre | 5 | CARAPAZ Richard |
Rinke Curre | 6 | VINGEGAARD Jonas |
Rinke Curre | 7 | PHILIPSEN Jasper |
Mark Pieper | 1 | VINGEGAARD Jonas |
Mark Pieper | 2 | POGACAR Tadej |
Mark Pieper | 3 | GAUDU David |
Mark Pieper | 4 | HINDLEY Jai |
Mark Pieper | 5 | OCONNOR Ben |
Mark Pieper | 6 | CICCONE Giulio |
Mark Pieper | 7 | PHILIPSEN Jasper |
Johnny Pieper | 1 | VINGEGAARD Jonas |
Johnny Pieper | 2 | POGACAR Tadej |
Johnny Pieper | 3 | HINDLEY Jai |
Johnny Pieper | 4 | MEINTJES Louis |
Johnny Pieper | 5 | CICCONE Giulio |
Johnny Pieper | 6 | SKJELMOSE Mattias |
Johnny Pieper | 7 | PHILIPSEN Jasper |
Alex Welgraven | 1 | VINGEGAARD Jonas |
Alex Welgraven | 2 | POGACAR Tadej |
Alex Welgraven | 3 | OCONNOR Ben |
Alex Welgraven | 4 | LANDA Mikel |
Alex Welgraven | 5 | CARAPAZ Richard |
Alex Welgraven | 6 | CICCONE Giulio |
Alex Welgraven | 7 | VAN AERT Wout |
Harry Rietman | 1 | VINGEGAARD Jonas |
Harry Rietman | 2 | POGACAR Tadej |
Harry Rietman | 3 | GAUDU David |
Harry Rietman | 4 | OCONNOR Ben |
Harry Rietman | 5 | CARAPAZ Richard |
Harry Rietman | 6 | POGACAR Tadej |
Harry Rietman | 7 | PHILIPSEN Jasper |
Cor Jansen | 1 | POGACAR Tadej |
Cor Jansen | 2 | VINGEGAARD Jonas |
Cor Jansen | 3 | HINDLEY Jai |
Cor Jansen | 4 | CARAPAZ Richard |
Cor Jansen | 5 | GAUDU David |
Cor Jansen | 6 | VINGEGAARD Jonas |
Cor Jansen | 7 | PHILIPSEN Jasper |
Harry Pols | 1 | POGACAR Tadej |
Harry Pols | 2 | OCONNOR Ben |
Harry Pols | 3 | VINGEGAARD Jonas |
Harry Pols | 4 | LANDA Mikel |
Harry Pols | 5 | CARAPAZ Richard |
Harry Pols | 6 | POGACAR Tadej |
Harry Pols | 7 | PHILIPSEN Jasper |
Jasper Willems | 1 | POGACAR Tadej |
Jasper Willems | 2 | VINGEGAARD Jonas |
Jasper Willems | 3 | OCONNOR Ben |
Jasper Willems | 4 | HINDLEY Jai |
Jasper Willems | 5 | MAS Enric |
Jasper Willems | 6 | CICCONE Giulio |
Jasper Willems | 7 | VAN AERT Wout |
Sven van Asselt | 1 | VINGEGAARD Jonas |
Sven van Asselt | 2 | POGACAR Tadej |
Sven van Asselt | 3 | OCONNOR Ben |
Sven van Asselt | 4 | MAS Enric |
Sven van Asselt | 5 | CARAPAZ Richard |
Sven van Asselt | 6 | CICCONE Giulio |
Sven van Asselt | 7 | VAN AERT Wout |
Leon Teering | 1 | VINGEGAARD Jonas |
Leon Teering | 2 | POGACAR Tadej |
Leon Teering | 3 | HINDLEY Jai |
Leon Teering | 4 | OCONNOR Ben |
Leon Teering | 5 | BARDET Romain |
Leon Teering | 6 | CARAPAZ Richard |
Leon Teering | 7 | PHILIPSEN Jasper |
Gertjan van Tent Beeking | 1 | VINGEGAARD Jonas |
Gertjan van Tent Beeking | 2 | POGACAR Tadej |
Gertjan van Tent Beeking | 3 | BARDET Romain |
Gertjan van Tent Beeking | 4 | HINDLEY Jai |
Gertjan van Tent Beeking | 5 | OCONNOR Ben |
Gertjan van Tent Beeking | 6 | CICCONE Giulio |
Gertjan van Tent Beeking | 7 | PHILIPSEN Jasper |
Gerrit Kooiman | 1 | POGACAR Tadej |
Gerrit Kooiman | 2 | VINGEGAARD Jonas |
Gerrit Kooiman | 3 | HINDLEY Jai |
Gerrit Kooiman | 4 | GAUDU David |
Gerrit Kooiman | 5 | OCONNOR Ben |
Gerrit Kooiman | 6 | CICCONE Giulio |
Gerrit Kooiman | 7 | PHILIPSEN Jasper |
Jan-Roelof Elzenga | 1 | POGACAR Tadej |
Jan-Roelof Elzenga | 2 | VINGEGAARD Jonas |
Jan-Roelof Elzenga | 3 | SKJELMOSE Mattias |
Jan-Roelof Elzenga | 4 | LANDA Mikel |
Jan-Roelof Elzenga | 5 | MAS Enric |
Jan-Roelof Elzenga | 6 | POGACAR Tadej |
Jan-Roelof Elzenga | 7 | PHILIPSEN Jasper |
Jeroen Curre | 1 | VINGEGAARD Jonas |
Jeroen Curre | 2 | POGACAR Tadej |
Jeroen Curre | 3 | HINDLEY Jai |
Jeroen Curre | 4 | CARAPAZ Richard |
Jeroen Curre | 5 | MAS Enric |
Jeroen Curre | 6 | VINGEGAARD Jonas |
Jeroen Curre | 7 | PHILIPSEN Jasper |
Raimond Vesterink | 1 | POGACAR Tadej |
Raimond Vesterink | 2 | VINGEGAARD Jonas |
Raimond Vesterink | 3 | SKJELMOSE Mattias |
Raimond Vesterink | 4 | HINDLEY Jai |
Raimond Vesterink | 5 | MAS Enric |
Raimond Vesterink | 6 | VINGEGAARD Jonas |
Raimond Vesterink | 7 | PHILIPSEN Jasper |
Harold Wolters | 1 | POGACAR Tadej |
Harold Wolters | 2 | VINGEGAARD Jonas |
Harold Wolters | 3 | GAUDU David |
Harold Wolters | 4 | YATES Adam |
Harold Wolters | 5 | Leeg |
Harold Wolters | 6 | POGACAR Tadej |
Harold Wolters | 7 | PHILIPSEN Jasper |
Raymond Hueting | 1 | POGACAR Tadej |
Raymond Hueting | 2 | VINGEGAARD Jonas |
Raymond Hueting | 3 | RODRIGUEZ Carlos |
Raymond Hueting | 4 | CARAPAZ Richard |
Raymond Hueting | 5 | LANDA Mikel |
Raymond Hueting | 6 | POGACAR Tadej |
Raymond Hueting | 7 | JAKOBSEN Fabio |
Jelle Welgraven | 1 | VINGEGAARD Jonas |
Jelle Welgraven | 2 | POGACAR Tadej |
Jelle Welgraven | 3 | OCONNOR Ben |
Jelle Welgraven | 4 | HINDLEY Jai |
Jelle Welgraven | 5 | RODRIGUEZ Carlos |
Jelle Welgraven | 6 | POGACAR Tadej |
Jelle Welgraven | 7 | PHILIPSEN Jasper |
Andre van Santen | 1 | VINGEGAARD Jonas |
Andre van Santen | 2 | POGACAR Tadej |
Andre van Santen | 3 | HINDLEY Jai |
Andre van Santen | 4 | SKJELMOSE Mattias |
Andre van Santen | 5 | GAUDU David |
Andre van Santen | 6 | VINGEGAARD Jonas |
Andre van Santen | 7 | VAN AERT Wout |
Alex Leeflang | 1 | VINGEGAARD Jonas |
Alex Leeflang | 2 | POGACAR Tadej |
Alex Leeflang | 3 | CARAPAZ Richard |
Alex Leeflang | 4 | GAUDU David |
Alex Leeflang | 5 | HINDLEY Jai |
Alex Leeflang | 6 | PINOT Thibaut |
Alex Leeflang | 7 | PHILIPSEN Jasper |
Peutje Bosman | 1 | VINGEGAARD Jonas |
Peutje Bosman | 2 | HINDLEY Jai |
Peutje Bosman | 3 | POGACAR Tadej |
Peutje Bosman | 4 | OCONNOR Ben |
Peutje Bosman | 5 | PIDCOCK Thomas |
Peutje Bosman | 6 | GAUDU David |
Peutje Bosman | 7 | PHILIPSEN Jasper |
Lex Peters | 1 | VINGEGAARD Jonas |
Lex Peters | 2 | POGACAR Tadej |
Lex Peters | 3 | GAUDU David |
Lex Peters | 4 | MAS Enric |
Lex Peters | 5 | HINDLEY Jai |
Lex Peters | 6 | VINGEGAARD Jonas |
Lex Peters | 7 | VAN AERT Wout |
Jan Altena | 1 | VINGEGAARD Jonas |
Jan Altena | 2 | POGACAR Tadej |
Jan Altena | 3 | Leeg |
Jan Altena | 4 | BARDET Romain |
Jan Altena | 5 | HINDLEY Jai |
Jan Altena | 6 | MAS Enric |
Jan Altena | 7 | VAN AERT Wout |
Fred Klopman | 1 | VINGEGAARD Jonas |
Fred Klopman | 2 | POGACAR Tadej |
Fred Klopman | 3 | CARAPAZ Richard |
Fred Klopman | 4 | HINDLEY Jai |
Fred Klopman | 5 | GAUDU David |
Fred Klopman | 6 | POGACAR Tadej |
Fred Klopman | 7 | PHILIPSEN Jasper |
Team Baltus | 1 | POGACAR Tadej |
Team Baltus | 2 | VINGEGAARD Jonas |
Team Baltus | 3 | VAN DER POEL Mathieu |
Team Baltus | 4 | MEINTJES Louis |
Team Baltus | 5 | SAGAN Peter |
Team Baltus | 6 | GESCHKE Simon |
Team Baltus | 7 | VAN AERT Wout |
Dennes Curre | 1 | VINGEGAARD Jonas |
Dennes Curre | 2 | POGACAR Tadej |
Dennes Curre | 3 | GAUDU David |
Dennes Curre | 4 | YATES Simon |
Dennes Curre | 5 | CARAPAZ Richard |
Dennes Curre | 6 | VINGEGAARD Jonas |
Dennes Curre | 7 | PHILIPSEN Jasper |
Glenn Kempenk | 1 | VINGEGAARD Jonas |
Glenn Kempenk | 2 | POGACAR Tadej |
Glenn Kempenk | 3 | OCONNOR Ben |
Glenn Kempenk | 4 | HINDLEY Jai |
Glenn Kempenk | 5 | CARAPAZ Richard |
Glenn Kempenk | 6 | CICCONE Giulio |
Glenn Kempenk | 7 | PHILIPSEN Jasper |
Rob Spies | 1 | VINGEGAARD Jonas |
Rob Spies | 2 | POGACAR Tadej |
Rob Spies | 3 | GESCHKE Simon |
Rob Spies | 4 | GAUDU David |
Rob Spies | 5 | BARDET Romain |
Rob Spies | 6 | VINGEGAARD Jonas |
Rob Spies | 7 | VAN AERT Wout |
Naam Deelnemer | Naam Renner |
KeuzeReserve
Naam Deelnemer | Plaats | Naam Renner |
---|---|---|
Rene van Eijk | 1 | WRIGHT Fred |
Rene van Eijk | 2 | RODRIGUEZ Carlos |
Rene van Eijk | 3 | LAPORTE Christophe |
Rene van Eijk | 4 | PINOT Thibaut |
Rene van Eijk | 5 | GALL Felix |
Jos Westhof | 1 | CARAPAZ Richard |
Jos Westhof | 2 | GALL Felix |
Jos Westhof | 3 | MAS Enric |
Jos Westhof | 4 | SOLER Marc |
Jos Westhof | 5 | MOHORIC Matej |
Edmund Hoorneman | 1 | YATES Simon |
Edmund Hoorneman | 2 | BARDET Romain |
Edmund Hoorneman | 3 | WELSFORD Sam |
Edmund Hoorneman | 4 | LANDA Mikel |
Edmund Hoorneman | 5 | MEEUS Jordi |
Ruud Jansen | 1 | YATES Simon |
Ruud Jansen | 2 | MEINTJES Louis |
Ruud Jansen | 3 | MAS Enric |
Ruud Jansen | 4 | MARTINEZ Daniel Felipe |
Ruud Jansen | 5 | LUTSENKO Alexey |
Willy Willems jr | 1 | PIDCOCK Thomas |
Willy Willems jr | 2 | BERNAL Egan |
Willy Willems jr | 3 | YATES Adam |
Willy Willems jr | 4 | EWAN Caleb |
Willy Willems jr | 5 | MEEUS Jordi |
Ron vd Spreng | 1 | GAUDU David |
Ron vd Spreng | 2 | LANDA Mikel |
Ron vd Spreng | 3 | MAS Enric |
Ron vd Spreng | 4 | SKJELMOSE Mattias |
Ron vd Spreng | 5 | BILBAO Pello |
Ramon Wolters | 1 | YATES Simon |
Ramon Wolters | 2 | GALL Felix |
Ramon Wolters | 3 | MOHORIC Matej |
Ramon Wolters | 4 | GAUDU David |
Ramon Wolters | 5 | STUYVEN Jasper |
Gerrit Kramer | 1 | CICCONE Giulio |
Gerrit Kramer | 2 | ASGREEN Kasper |
Gerrit Kramer | 3 | LANDA Mikel |
Gerrit Kramer | 4 | MEINTJES Louis |
Gerrit Kramer | 5 | NAESEN Oliver |
Jeffrey vd Hoeven | 1 | GALL Felix |
Jeffrey vd Hoeven | 2 | BILBAO Pello |
Jeffrey vd Hoeven | 3 | CARAPAZ Richard |
Jeffrey vd Hoeven | 4 | MADOUAS Valentin |
Jeffrey vd Hoeven | 5 | YATES Adam |
Johan Rietman | 1 | LANDA Mikel |
Johan Rietman | 2 | CARAPAZ Richard |
Johan Rietman | 3 | MAS Enric |
Johan Rietman | 4 | YATES Adam |
Johan Rietman | 5 | JORGENSON Matteo |
John Posthuma | 1 | SKJELMOSE Mattias |
John Posthuma | 2 | PIDCOCK Thomas |
John Posthuma | 3 | MAS Enric |
John Posthuma | 4 | OCONNOR Ben |
John Posthuma | 5 | BILBAO Pello |
Harold Gierman | 1 | MAS Enric |
Harold Gierman | 2 | HINDLEY Jai |
Harold Gierman | 3 | CARAPAZ Richard |
Harold Gierman | 4 | BERNAL Egan |
Harold Gierman | 5 | YATES Adam |
Rinke Curre | 1 | BERNAL Egan |
Rinke Curre | 2 | SKJELMOSE Mattias |
Rinke Curre | 3 | KUSS Sepp |
Rinke Curre | 4 | GALL Felix |
Rinke Curre | 5 | PIDCOCK Thomas |
Mark Pieper | 1 | POWLESS Neilson |
Mark Pieper | 2 | BILBAO Pello |
Mark Pieper | 3 | PINOT Thibaut |
Mark Pieper | 4 | MAS Enric |
Mark Pieper | 5 | KRISTOFF Alexander |
Johnny Pieper | 1 | YATES Adam |
Johnny Pieper | 2 | WOODS Michael |
Johnny Pieper | 3 | MAS Enric |
Johnny Pieper | 4 | MARTINEZ Daniel Felipe |
Johnny Pieper | 5 | CORT Magnus |
Alex Welgraven | 1 | YATES Adam |
Alex Welgraven | 2 | BERNAL Egan |
Alex Welgraven | 3 | HAIG Jack |
Alex Welgraven | 4 | GIRMAY Biniam |
Alex Welgraven | 5 | GROENEWEGEN Dylan |
Harry Rietman | 1 | BERNAL Egan |
Harry Rietman | 2 | BARDET Romain |
Harry Rietman | 3 | JORGENSON Matteo |
Harry Rietman | 4 | GUERREIRO Ruben |
Harry Rietman | 5 | PIDCOCK Thomas |
Cor Jansen | 1 | CAVENDISH Mark |
Cor Jansen | 2 | LAPORTE Christophe |
Cor Jansen | 3 | PINOT Thibaut |
Cor Jansen | 4 | EWAN Caleb |
Cor Jansen | 5 | BILBAO Pello |
Harry Pols | 1 | CARAPAZ Richard |
Harry Pols | 2 | MAS Enric |
Harry Pols | 3 | GAUDU David |
Harry Pols | 4 | MARTIN Guillaume |
Harry Pols | 5 | PINOT Thibaut |
Jasper Willems | 1 | GUERREIRO Ruben |
Jasper Willems | 2 | ALAPHILIPPE Julian |
Jasper Willems | 3 | HAIG Jack |
Jasper Willems | 4 | MEINTJES Louis |
Jasper Willems | 5 | MADOUAS Valentin |
Sven van Asselt | 1 | MARTIN Guillaume |
Sven van Asselt | 2 | KRISTOFF Alexander |
Sven van Asselt | 3 | GIRMAY Biniam |
Sven van Asselt | 4 | GROENEWEGEN Dylan |
Sven van Asselt | 5 | COQUARD Bryan |
Leon Teering | 1 | YATES Adam |
Leon Teering | 2 | OCONNOR Ben |
Leon Teering | 3 | CICCONE Giulio |
Leon Teering | 4 | GALL Felix |
Leon Teering | 5 | RODRIGUEZ Carlos |
Gertjan van Tent Beeking | 1 | JOHANNESSEN Tobias |
Gertjan van Tent Beeking | 2 | MARTINEZ Daniel Felipe |
Gertjan van Tent Beeking | 3 | RODRIGUEZ Carlos |
Gertjan van Tent Beeking | 4 | GROENEWEGEN Dylan |
Gertjan van Tent Beeking | 5 | LAPORTE Christophe |
Gerrit Kooiman | 1 | CICCONE Giulio |
Gerrit Kooiman | 2 | BERNAL Egan |
Gerrit Kooiman | 3 | PIDCOCK Thomas |
Gerrit Kooiman | 4 | GAUDU David |
Gerrit Kooiman | 5 | MARTIN Guillaume |
Jan-Roelof Elzenga | 1 | BARDET Romain |
Jan-Roelof Elzenga | 2 | MAS Enric |
Jan-Roelof Elzenga | 3 | CICCONE Giulio |
Jan-Roelof Elzenga | 4 | YATES Simon |
Jan-Roelof Elzenga | 5 | CAVENDISH Mark |
Jeroen Curre | 1 | CICCONE Giulio |
Jeroen Curre | 2 | RODRIGUEZ Carlos |
Jeroen Curre | 3 | POWLESS Neilson |
Jeroen Curre | 4 | LANDA Mikel |
Jeroen Curre | 5 | JORGENSON Matteo |
Raimond Vesterink | 1 | BOL Cees |
Raimond Vesterink | 2 | LAPORTE Christophe |
Raimond Vesterink | 3 | MARTIN Guillaume |
Raimond Vesterink | 4 | MADOUAS Valentin |
Raimond Vesterink | 5 | BENOOT Tiesj |
Harold Wolters | 1 | PIDCOCK Thomas |
Harold Wolters | 2 | MAS Enric |
Harold Wolters | 3 | GALL Felix |
Harold Wolters | 4 | YATES Adam |
Harold Wolters | 5 | Leeg |
Raymond Hueting | 1 | BILBAO Pello |
Raymond Hueting | 2 | KELDERMAN Wilco |
Raymond Hueting | 3 | LAPORTE Christophe |
Raymond Hueting | 4 | GAUDU David |
Raymond Hueting | 5 | Leeg |
Jelle Welgraven | 1 | GROENEWEGEN Dylan |
Jelle Welgraven | 2 | GIRMAY Biniam |
Jelle Welgraven | 3 | CARAPAZ Richard |
Jelle Welgraven | 4 | CICCONE Giulio |
Jelle Welgraven | 5 | EWAN Caleb |
Andre van Santen | 1 | COQUARD Bryan |
Andre van Santen | 2 | BOL Cees |
Andre van Santen | 3 | IZAGIRRE Ion |
Andre van Santen | 4 | BARDET Romain |
Andre van Santen | 5 | MEINTJES Louis |
Alex Leeflang | 1 | YATES Adam |
Alex Leeflang | 2 | LUTSENKO Alexey |
Alex Leeflang | 3 | JORGENSON Matteo |
Alex Leeflang | 4 | MOHORIC Matej |
Alex Leeflang | 5 | POWLESS Neilson |
Peutje Bosman | 1 | MADOUAS Valentin |
Peutje Bosman | 2 | PINOT Thibaut |
Peutje Bosman | 3 | PEDERSEN Mads |
Peutje Bosman | 4 | LANDA Mikel |
Peutje Bosman | 5 | LUTSENKO Alexey |
Lex Peters | 1 | MARTINEZ Daniel Felipe |
Lex Peters | 2 | BERNAL Egan |
Lex Peters | 3 | KUSS Sepp |
Lex Peters | 4 | CAVENDISH Mark |
Lex Peters | 5 | TRENTIN Matteo |
Jan Altena | 1 | PHILIPSEN Jasper |
Jan Altena | 2 | TEUNISSEN Mike |
Jan Altena | 3 | Leeg |
Jan Altena | 4 | Leeg 1 |
Jan Altena | 5 | Leeg 2 |
Fred Klopman | 1 | JORGENSON Matteo |
Fred Klopman | 2 | YATES Adam |
Fred Klopman | 3 | KELDERMAN Wilco |
Fred Klopman | 4 | BERNAL Egan |
Fred Klopman | 5 | Leeg |
Team Baltus | 1 | MARTINEZ Daniel Felipe |
Team Baltus | 2 | BARDET Romain |
Team Baltus | 3 | BOASSON HAGEN Edvald |
Team Baltus | 4 | SAGAN Peter |
Team Baltus | 5 | WOODS Michael |
Dennes Curre | 1 | BARDET Romain |
Dennes Curre | 2 | MAS Enric |
Dennes Curre | 3 | GAUDU David |
Dennes Curre | 4 | MARTINEZ Daniel Felipe |
Dennes Curre | 5 | LUTSENKO Alexey |
Glenn Kempenk | 1 | SKJELMOSE Mattias |
Glenn Kempenk | 2 | YATES Adam |
Glenn Kempenk | 3 | BERNAL Egan |
Glenn Kempenk | 4 | GALL Felix |
Glenn Kempenk | 5 | Leeg |
Rob Spies | 1 | KRISTOFF Alexander |
Rob Spies | 2 | CARAPAZ Richard |
Rob Spies | 3 | LANDA Mikel |
Rob Spies | 4 | MAJKA Rafał |
Rob Spies | 5 | YATES Adam |
Naam Deelnemer | Naam Renner |
KeuzePloeg
Naam |
---|
Rene van Eijk |
Jos Westhof |
Edmund Hoorneman |
Ruud Jansen |
Willy Willems jr |
Ron vd Spreng |
Ramon Wolters |
Gerrit Kramer |
Jeffrey vd Hoeven |
Johan Rietman |
John Posthuma |
Harold Gierman |
Rinke Curre |
Mark Pieper |
Johnny Pieper |
Alex Welgraven |
Harry Rietman |
Cor Jansen |
Harry Pols |
Jasper Willems |
Sven van Asselt |
Leon Teering |
Gertjan van Tent Beeking |
Gerrit Kooiman |
Jan-Roelof Elzenga |
Jeroen Curre |
Raimond Vesterink |
Harold Wolters |
Raymond Hueting |
Jelle Welgraven |
Andre van Santen |
Alex Leeflang |
Peutje Bosman |
Lex Peters |
Jan Altena |
Fred Klopman |
Team Baltus |
Dennes Curre |
Glenn Kempenk |
Rob Spies |
Naam |